Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Herb gminy
Przedstawia rycerza w posrebrzanej zbroi w pozycji stojącej. W prawej ręce trzyma miecz, w lewej tarczę mającą kształt zbliżony do trójkąta. Na głowie ma hełm zakończony małym krzyżykiem. Cała postać uwieczniona jest na tarczy, której połowa lewa jest zielona, a prawa niebieska. Barwa zielona oznacza roślinność natomiast niebieska wodę i powietrze.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Zdjęcie do:  Zakończono prace przy przebudowie drogi w Tuchomku
Data: 5 grudzień 2019
Zakończono prace przy przebudowie drogi w Tuchomku, w ramach inwestycji została wykonana nawierzchnia asfaltowa na odcinku 900 mb o szerokości od 3 do 4,5 m, dodatkowo pobocza po obu stronach jezdni zostały wykonane z kruszywa o szerokości po 0,75 m.
więcej


Zdjęcie do:  Posiedzenie Komisji Rolnej, Ochrony Środowiska i Infrastruktury Drogowej
Data: 3 grudzień 2019
W dniu 29 listopada 2019 r. odbyło się posiedzenie Komisji Rolnej, Ochrony Środowiska i Infrastruktury Drogowej Rady Gminy Tuchomie.
więcej


Zdjęcie do:  Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej
Data: 2 grudzień 2019
Urząd Gminy Tuchomie uprzejmie informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.
więcej


Zdjęcie do:  Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!
Data: 29 listopad 2019
"Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!', to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.
więcej


Zdjęcie do:  Zielone siłownie w Masłowicach, Kramarzynach i Zagonach
Data: 28 listopad 2019
Kolejne miejscowości wzbogacą się o nowe miejsca rekreacji. Jeszcze w grudniu tego roku zielone siłownie postawną w czterech miejscowościach.
więcej


Zdjęcie do:  Przebudowa drogi Tuchomie - Ciemno
Data: 27 listopad 2019
Przebudowa drogi powiatowej nr 1729G na odcinku Tuchomie - CIemno stała się faktem. Starosta Bytowski Pan Leszek Waszkiewicz wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Panem Romanem Zaborowskim podpisali umowę z Samorządem Województwa Pomorskiego na realizację niniejszej inwestycji.
więcej


Zdjęcie do:  Wigilia dniem wolnym od pracy
Data: 18 listopad 2019
Informujemy, iż zgodnie z Zarządzeniem nr 145/2019 Wójta Gminy Tuchomie wigilia (24 grudnia 2019 r.) będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy w Tuchomiu.
więcej


Zdjęcie do:  Świadczenie usług opieki stomatologicznej dla uczniów
Data: 15 listopad 2019
Wójt Gminy Tuchomie zaprasza do składania ofert podmioty lecznicze udzielające świadczenia zdrowotne z zakresu leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży finansowane ze środków publicznych do współpracy przy zwiększaniu dostępności opieki stomatologicznej nad uczniami szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Tuchomie .
więcej


Zdjęcie do:  Płyty drogowe na gruntówki
Data: 15 listopad 2019
176 sztuk płyt drogowych zdemontowanych z ul. Słonecznej, na której został wylany asfalt zostanie ułożonych (część jest już ułożona) w miejscach ustalonych z sołtysami.
więcej


Zdjęcie do:  Czujnik do pomiaru jakości powietrza
Data: 14 listopad 2019
Na budynku szkoły w Tuchomiu zainstalowany został czujnik do pomiaru jakości powietrza.
więcej


Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij