Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Chocimir z Tuchomia
Według przekazów źródłowych, w średniowieczu Tuchomie stanowiło „stolicę” osobnego terytorium, którego panem (właścicielem) był możny rycerz Chocimir. Żyjący w pierwszej połowie XIV w. Chocimir, w literaturze historycznej zwany też Chocimierzem lub Kazimierzem z Tuchomia, pochodził z możnego, najpotężniejszego na przełomie XIII i XIV w. pomorskiego rodu Święców. Rodzina ta wywodziła się z okolic Słupska w których posiadała wsie Krępa, Lubuń i Kobylnica oraz nieużytki, na których w XIV w. powstało Łosino.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 6 luty 2020
Osoba chętna do wykonywania prac społecznie użytecznych musi spełnić następujące warunki:
  • być osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku,
  • a jednocześnie korzystać ze świadczeń pomocy społecznej albo uczestniczyć w  wyniku skierowania przez powiatowy urząd pracy w kontrakcie socjalnym, indywidualnym programie usamodzielnienia, lokalnym programie pomocy społecznej lub w indywidualnym programie zatrudnienia socjalnego.
Prace społecznie użyteczne będą wykonywane na terenie Gminy Tuchomie, w  poszczególnych sołectwach, w okresie od 1 marca 2020r. do 31 grudnia 2020r. Osoby wykonujące prace społecznie użyteczne mogą pracować maksymalnie 40 godzin miesięcznie i otrzymają za to świadczenie w  wysokości 340,00 zł.
Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się do pokoju nr 11 w Urzędzie Gminy w  Tuchomiu lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 59 821 50 47.


Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij