Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Dominum tuchomskie
W Skład tuchomskiego klucza dóbr rycerskich (dominium), czyli zespołu kilku wsi, początkowo wchodziły Tuchomie, Tuchomko i Borzytuchom. Pierwszy raz zostały one wymienione w 1315 r. jako „trzy wsie o nazwie Tuchom" („tres villas nuncupatas Tuchom"). W tym bowiem roku margrabia brandenburski, Waldemar, wystawił przywilej synom Wawrzyńca potwierdzający ich majątek ziemski. „Trzy Tuchomia" przypadły w udziale Chocimirowi, który w kolejnych latach dążył do jak najpełniejszego zagospodarowania swojej posiadłości.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 21 lipiec 2020
Informujemy, że od dnia 22 lipca 2020 r. (środa), Urząd Gminy w Tuchomiu będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00.
Klienci będą mogli poruszać się po budynku Urzędu Gminy w Tuchomiu, w w/w czasie, wyłącznie z zakrytymi ustami i nosem, zgodnie z obwiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz po dokonaniu dezynfekcji rąk odpowiednim środkiem - przy wejściu do budynku urzędu (środek dezynfekujący zapewnia urząd).

W pomieszczeniach urzędu przebywać będzie mógł nie więcej niż jeden interesant na jedno stanowisko obsługi.

Kasa Urzędu będzie prowadziła obsługę interesantów w pełnym zakresie.

Jednocześnie apelujemy o załatwianie wszystkich spraw z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (telefonicznie, e-mail, e-puap, profil zaufany), a jeśli nie jest to możliwe, po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikami urzędu.

Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij