Oficjalny portal Gminy Tuchomie

Urząd Gminy
w Tuchomiu

Menu główne


Narzędzia

Menu lewe

Czy wiesz, że ...
Chocimir z Tuchomia
Według przekazów źródłowych, w średniowieczu Tuchomie stanowiło „stolicę” osobnego terytorium, którego panem (właścicielem) był możny rycerz Chocimir. Żyjący w pierwszej połowie XIV w. Chocimir, w literaturze historycznej zwany też Chocimierzem lub Kazimierzem z Tuchomia, pochodził z możnego, najpotężniejszego na przełomie XIII i XIV w. pomorskiego rodu Święców. Rodzina ta wywodziła się z okolic Słupska w których posiadała wsie Krępa, Lubuń i Kobylnica oraz nieużytki, na których w XIV w. powstało Łosino.

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst Powrót Drukuj
Data: 21 lipiec 2020
Informujemy, że od dnia 22 lipca 2020 r. (środa), Urząd Gminy w Tuchomiu będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00.
Klienci będą mogli poruszać się po budynku Urzędu Gminy w Tuchomiu, w w/w czasie, wyłącznie z zakrytymi ustami i nosem, zgodnie z obwiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz po dokonaniu dezynfekcji rąk odpowiednim środkiem - przy wejściu do budynku urzędu (środek dezynfekujący zapewnia urząd).

W pomieszczeniach urzędu przebywać będzie mógł nie więcej niż jeden interesant na jedno stanowisko obsługi.

Kasa Urzędu będzie prowadziła obsługę interesantów w pełnym zakresie.

Jednocześnie apelujemy o załatwianie wszystkich spraw z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (telefonicznie, e-mail, e-puap, profil zaufany), a jeśli nie jest to możliwe, po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikami urzędu.

Pliki do pobrania:
Powrót

Do góry


Stopka

design by fast4net

Zamknij